Żabka Polska -
Raport Społecznej
Odpowiedzialności Biznesu

o projekcie

Jednym z projektów przygotowywanych przez agencję rok rocznie dla Żabki (i to od pierwszego wydania!) jest Raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Raport ten to kompendium wiedzy o działaniach podejmowanych przez Klienta w obszarze zrównoważonego rozwoju w danym roku - zbiór celów, priorytetów i zobowiązań. W 2021r. opracowaliśmy również specjalny dodatek związany z inicjatywami podejmowanymi przez Żabkę w okresie pandemii COVID-19.

W Double Brand odpowiedzialni jesteśmy za graficzne opracowanie dokumentu, stworzenie linii kreatywnej, koordynację terminowej realizacji projektu, wydruk i jego dystrybucję.

klient

Żabka Polska

zakres

Raport CSR

kiedy

2021

nagroda

Główna nagroda Raporty Zrównoważonego Rozwoju 2021

PODEJŚCIE GRAFICZNE

Za każdym razem staramy się stworzyć obraz, który stanie się atrakcyjnym dla czytelnika nośnikiem informacji. Dbamy o to, aby raporty tworzyły spójną historię – stawiamy na lekkość i przejrzystość kreacji, wyważenie treści i prostotę w odbiorze.

wyniki

Raport za rok 2021 pod względem merytorycznym i estetycznym został doceniony podczas 15. edycji konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu:

„Nagrodę główną w kategorii Raport Zrównoważonego Rozwoju – za czytelny i zrozumiały raport, jasno pokazujący misję, wizję rozwoju i strategię ESG firmy; za precyzyjnie opisany model biznesowy i praktyczne Streszczenie Zarządcze – otrzymała  Żabka Polska”

Czytaj raport

Żabka Polska - stała, bieżąca obsługa komunikacji wewnętrznej

Współpraca z Żabką trwa nieprzerwanie od 2018 roku. Od tej pory każdego dnia spełniamy bieżące prośby i zlecenia Klienta, realizując wszystkie – zarówno te bardziej, jak i te mniej oczywiste pomysły związane z komunikacją wewnętrzną w firmie.

obszary współpracy

Księga znaku,

Newslettery, Mailingi, Strategia,

Copywriting, Eventy wewnętrzne,

Raporty, Sprawozdania,

Gadżety, Upominki

Stała obsługa

Eventy wewnetrzne