Nasze dwa logotypy
w jednym miejscu

O PROJEKCIE

Inwestycja w dawnych koszarach XV-tego Pułku Ułanów Poznańskich od razu przypadła nam do gustu, nie tylko dlatego, że znajduje się w naszym bliskim sąsiedztwie. Ubiq 34 to zespół trzech budynków o charakterze biurowo-usługowym o wyjątkowym charakterze. Decyduje o tym umiejętne połączenie historycznych budynków z elementami współczesnej architektury i technologią. Biuro projektowe CDF Architekci, którego logotypu również autorami, poprosiło nas o pomoc w stworzeniu logo, materiałów wizerunkowych oraz systemu identyfikacji wizualnej dla swojej najnowszej inwestycji.

KLIENT

CDF Architekci

ZAKRES

Logo, branding, księga znaku, identyfikacja wizualna, system informacji, wayfinding

KIEDY

2016

SYSTEM INFORMACJI

Byliśmy odpowiedzialni zarówno za projekt jak i kompleksowe wdrożenie zaproponowanych przez nas rozwiązań SIWu. Identyfikacja zaplanowana została w taki sam sposób jak cała inwestycja – w konsekwentny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Przed produkcją poszczególnych materiałów oraz ich montażem, przygotowaliśmy prototypy systemu, tak, aby namacalnie sprawdzić, który z nich będzie najlepiej odpowiadał założeniom architektonicznym Inwestora.

RESTYLIZACJA LOGOTYPU CDF ARCHITEKCI

Przy okazji powstania logo dla UBIQ 34 oraz otworzenia nowego biura dla CDF Architekci tamże, przygotowaliśmy także propozycję restylizacji logotypu pracowni. Postawiliśmy na prostotę i czytelność znaku. Jego forma doskonale wpisała się w oczekiwania Klienta oraz klimat nowego biura, którego pozazdrościć może z pewnością niejedna pracowania architektoniczna.