Morze to wszystko naraz.
Apartamenty Koło Brzegu

O PROJEKCIE

Z Nickel Development pracowaliśmy przy wielu inwestycjach (m.in. Warzelnia, Osiedle Księżnej Dąbrówki, Botaniczna, ST_ART Piątkowo), jednak ta była pierwszą o wakacyjno-inwestycyjnym charakterze. Dwa budynki o prostej architekturze, doskonale wtapiające się w kameralny klimat Podczela mieszczą 97 apartamentów. Podczele to spokojna dzielnica na wschodzie Kołobrzegu, mieszcząca się z dala od tłumów odwiedzających kurort. Teren ten znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie tzw. Ekoparku Wschodniego, który jest nie tylko ostoją dla ptactwa, ale rosną w nim także jedne najstarszych w Polsce buków i dębów. Magiczny klimat tego miejsca postaraliśmy się uchwycić w dedykowanej tej inwestycji sesji zdjęciowej.

KLIENT

Nickel Development

ZAKRES

Strategia komunikacji, naming, logo, identyfikacja wizualna

KIEDY

2017

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

W samej nazwie chcieliśmy przekazać to, że inwestycja mieści się w Kołobrzegu, ale nie do końca w jego centrum. Istotne były też morskie akcenty, które wzmocniliśmy poprzez zastosowanie marynistycznych symboli. Identyfikacja wizualna oparta o duże zdjęcia, przestrzeń, złotą-granatowo-białą kolorystykę oraz elegancki font, dobrze oddaje charakter premium inwestycji. Oprócz obszernego katalogu w formie albumowej, który zachwyca zdjęciami okolicy, zaprojektowaliśmy nietypowe druki takie jak wakacyjne pocztówki, ulotki w formie mapy dla podróżnych oraz szereg materiałów online wspierających sprzedaż.

KOMUNIKACJA

Kapitalny wypoczynek czy lokata kapitału? W komunikacji postanowiliśmy połączyć marzenia o własnej odskoczni z dala od zgiełku z zakupem mieszkań jako inwestycji. Na wstępie skupiliśmy się na wzbudzeniu pozytywnych emocji oraz budowaniu zainteresowania ofertą apartamentów jako atrakcyjnej destynacji wakacyjnej. W drugim kroku, poprzez działania informacyjno-edukacyjne, skupiliśmy się na potencjalnych inwestorach i pokazaniu im korzyści płynących z zakupu w długotrwałej perspektywie. Łącząc te wszystkie wątki podsumowaliśmy zgodnie, że „Morze to wszystko naraz”.