Semilac Manifique Magazine - kwartalnik o stylizacji paznokci
i lifestyle’u

o projekcie

Semilac, jako pierwsza polska marka lakierów hybrydowych i artykułów do stylizacji paznokci (później również producent kosmetyków kolorowych), wyszedł naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, konsumentek, profesjonalistów oraz profesjonalistek i wydał autorski kwartalnik Manifique Semilac Magazine. Czytelnicy i czytelniczki znaleźli w nim najnowsze trendy w stylizacji paznokci i wiele cennych, eksperckich porad. Czasopismo można było kupić na stronie Klienta oraz w salonach sieci Empik i RUCH. Profesjonalnym artykułom towarzyszyły teksty z szeroko rozumianego lifestyle’u. Wśród autorów piszących dla Manifique można było znaleźć ekspertów z firmy Semilac oraz współpracujących z marką infduencerów i influencerki z branży beauty i fashion.

Naszą rolą był całościowy nadzór nad projektem, zatem: stworzenie koncepcji kreatywnej wydania, organizacja sesji zdjęciowych, koordynacja pozyskania tekstów eksperckich, copywriting artykułów lifestyle’owych, projekt i skład całego wydania oraz druk.

klient

Semilac

zakres

Redakcja, sesje zdjęciowe,
projekt graficzny i skład

kiedy

2018

sesje zdjęciowe

W każdym wydaniu prezentowaliśmy kilka autorskich stylizacji Semilac. Byliśmy odpowiedzialni za kompleksowe przygotowanie kreatywnej sesji zdjęciowej obrazującej dłonie modelki na tle stanowiącym artystyczny kontekst.